.

.

Замена за Expres Вода RO10MX Полипропилен Слоевита Филтер - Универзална 10-инчен 5-Micron Компатибилен Кертриџ со Изразат Вода 5 Фаза Реверзна Осмоза Систем - Denali Чиста Бренд

Замена за Expres Вода RO10MX Полипропилен Слоевита Филтер - Универзална 10-инчен 5-Micron Компатибилен Кертриџ

DEN 1509.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Замена за Реверзна Осмоза 10 инчен Стандард Филтер.Ова е Denali Чиста Бренд замена дел, НЕ е ОЕМ производ.Сите се споменува на бренд имиња или модел описи се направи строго да се илустрира компатибилност.Сите бренд имиња и логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.Овој производ не е поврзано со било ОЕМ брендови и не е покриена под никакви гаранции понудени од страна на оригиналниот производител.Никакви гаранции за овој производ се нуди исклучиво со Denali Чиста.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата