.

.

3dRose Црвени, Бели и Сини Ленти и Ѕвездите Високо Врвен Тенис Чевли Илустрација - Ватенка Плоштад, 14 од 14-Инчен (qs_222650_5)

3dRose Црвени, Бели и Сини Ленти и Ѕвездите Високо Врвен Тенис Чевли Илустрација - Ватенка Плоштад, 14 од 14-Инчен

DEN 135.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Плоштад димензии (во инчи) : 14 L x 14 W, слика димензии (во инчи) : 12 L x 12 В. 100 Percent poloyester; слика е мека на допир.Рабовите pinking смолкнување се намали.Сликата нема да избледи со миење.Сликата не пренос, дел од материјалот.Црвени, бели и Сини ленти и ѕвездите високо врвен тенис чевли илустрација ватенка плоштадот е одличен начин да се создаде, да се покажат и се сеќавам на еден значаен момент.Вкупната големина е за 10 инчен x 10 инчен со 7.5 инчен x 7.5 педа на сликата.Направени од 100percent poloyester дека нема да избледи со миење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата