.

.

Зголемување НА Крпи, Сет од 2 Ист Кујна Микрофибер Крпи (15 x 25) Црни Маслинки

Зголемување НА Крпи, Сет од 2 Ист Кујна Микрофибер Крпи (15 x 25) Црни Маслинки

DEN 1567.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

2 ИСТО КРПИ Мерка 15" x 25".Машина За Миење.Брзо Сушење, Сите Намена.Тоа е сосема нов, со ознаки.Симпатична дизајн.Супер Чистење.Еднократно, одлична за сегашноста.Јас сум продажба на СЕТ ОД 2 ИСТ КУЈНА МИКРОФИБЕР КРПИ (15" x 25") ЦРНИ МАСЛИНКИ, како што е прикажано на сликите.Машина За Миење.Тоа е сосема нов, со ознаки.Произведено во Кина.Ве молиме проверете го мојот други огласи и ако купите повеќе предмети, ве молиме контактирајте ме и јас ќе дознаете како јас може да се комбинираат вашиот превозот.Јас ќе брод во САД само (или на Меѓународно ниво од страна на Глобалните Превозот) штом ќе може да оди на поштата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата