.

.

3dRose Вилијам Морис Јагода Крадец Шема - Ватенка Плоштад, 14 од 14-Инчен (qs_219390_5)

3dRose Вилијам Морис Јагода Крадец Шема - Ватенка Плоштад, 14 од 14-Инчен (qs_219390_5)

DEN 135.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Плоштад димензии (во инчи) : 14 L x 14 W, слика димензии (во инчи) : 12 L x 12 В. 100percent poloyester; слика е мека на допир.Рабовите pinking смолкнување се намали.Сликата нема да избледи со миење.Сликата не пренос, дел од материјалот.Вилијам Морис Јагода крадец шема ватенка плоштадот е одличен начин да се создаде, да се покажат и се сеќавам на еден значаен момент.Вкупната големина е 10x 10with 7.5 x 7.5 слика.Направени од 100percent poloyester дека нема да избледи со миење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата