.

.

Тврд Восок Стапови, Ергономски се Справи со Црвена Силиконски Восок Spatulas Лесно Чистење за Тврд Восок Грејач за Восок Потоплите за Жени и за Мажи

Тврд Восок Стапови, Ергономски се Справи со Црвена Силиконски Восок Spatulas Лесно Чистење за Тврд Восок Грејач

DEN 182.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ергономски Дизајн : Силикони е удобно и мека, должина е разумно, тоа е удобно да се користи, и тоа не е лесно да се биде fatigued, и ќе не боли вашите раце.Направени Од Силика Гел : Високо квалитетен материјал може да издржи високите температури, е светлина и лесно се чистат, не се топи, не се деформира, и нема горење пластични мирис.Обновливи : Силикони spatulas лесно може да кора восок од оваа шпатула, заштеда на време и енергија за чистење на шпатула.Соодветна Големина : Погоден за повеќето апликации, таа има долга рачка со површина, која не само што не е удобен за контрола и контрола, но исто така го спречува рацете од добивање валкани време шанса.Силиконски Отпорни на Топлина : Виси складирање, со бесење дупки, матирано и анти лизга текстура, виси дупка дизајн за лесно складирање.Функција : 1. Соодветна Големина : Погоден за повеќето апликации, таа има долга рачка со површина, која не само што не е удобен за контрола и контрола, но исто така го спречува рацете од добивање валкани време шанса.2. Обновливи : Силикони spatulas лесно може да кора восок од оваа шпатула, заштеда на време и енергија за чистење на шпатула.3. Силиконски Отпорни на Топлина : Виси складирање, со бесење дупки, матирано и анти лизга текстура, виси дупка дизајн за лесно складирање.4. Направени Од Силика Гел : Високо квалитетен материјал може да издржи високите температури, е светлина и лесно се чистат, не се топи, не се деформира, и нема горење пластични мирис.5. Ергономски Дизајн : Силикони е удобно и мека, должина е разумно, тоа е удобно да се користи, и тоа не е лесно да се биде fatigued, и ќе не боли вашите раце.Спецификација : Предмет Тип : Восок Spatulas Material : Silicone Color : Црвен Пакет Листа : 1 x Восок Spatulas .

Кон својствата

Item Type:
Wax Spatulas
Material:
Silicone
Color:
Red
Package List:
1 x Wax Spatulas  :
Најдобри предлози во категоријата