.

.

Родител Единици Прошетка Безбедно Шетач Светлина, Портокал, Една Големина Одговара На Сите

Родител Единици Прошетка Безбедно Шетач Светлина, Портокал, Една Големина Одговара На Сите

DEN 177.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Лесно да се закачите и да ги отстраните.Држи бебето и родителите повеќе се видливи во текот на ноќта.одговара на околу врвот од страна шетач се справува.придава лесно со Лепенка.одберете солидна светлина режим или светкави режим.Бидете сигурни дека возачите и велосипедистите се види кога вашата шета ноќе со твоите малку еден!Прошетка Безбедно Шетач Светла лесно прикачување на вашиот шетач се справува и вклучување, со притискање на копчето.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата