.

.

Сите serotype AAV Прочистување Мини Комплет, 20preps

Сите serotype AAV Прочистување Мини Комплет, 20preps

DEN 20640.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

На AAV прочистување комплет дизајниран за брзо и ефикасно пречистување сите serotypes на r AAV од AVV инфицирани клеточна култура.Вирусни честички може да се прочисти од клеточна култура на 1-2 T75 колби по колона.Вируси се прво да се применуваат од прочистување колона, а потоа дополнително прочистена и концентрирано преку desalting колона.Важно : Секој прочистување колона се користи за 2 preps со истиот вирус.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата