.

.

Carcool 4pcs Автомобил Амбиентална LED Светло Авто Внатрешната Врата Сад се Справи со Потпирач Светлина Автомобил Вратата за Внатрешни Декоративни Атмосфера Светилка Ун

Carcool 4pcs Автомобил Амбиентална LED Светло Авто Внатрешната Врата Сад се Справи со Потпирач Светлина Автомобил

DEN 1103.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Висок квалитет : 4 Бои на брилијантен боја факултативна светлина, без отсјај потрошувачка, ниски перформанси, изработени од АБС материјал, висок квалитет на внатрешната врата сад атмосфера светилка, лесно може да се инсталира во внатрешниот врата сад и врата потпирач, скоро невидлива.Висок Квалитет LED Сијалица Внатре,Стабилни Перформанси,Супер Осветленост, Долг животен век.Инсталиран Едноставно, Добар Изглед и Нови.Збир на прегради за складирање и рачки на вратите кои може да ги красат две врати, ако сакате да ги красат четири врати, ве молиме да купи две групи.линија : позитивна црна линија : негативни Индивидуални модели треба да се поврзете АКК или светло линии.Функција : Совршен и безбеден автомобил LED светла!Добро затворен светла не само да се создаде романтична атмосфера, мека светла исто така се обезбеди возачи со удобно возење искуство, така возење во текот на ноќта не е само сигурна, но исто така и поудобно.Компатибилен со возило тип : Патнички Автомобил.Дел број : ДБ-01. Спецификација : 100% сосема нов Напон : 12 V Излезна моќност : 3 W Количина : 4 парчиња/поставите Име на Производ : Внатрешни работи Амбиентална Светлина Производ во Боја : Црвена/Блу/Бела/Мраз Сина/Жолта/Розова Инсталација Метод : оригинални автомобил штекер Автомобил Марка : Универзална Инсталиран Едноставно, Добар Изглед и Комунални Висока Осветленост LED, Моќ Consumptions Спаси Подобри автомобили внатрешни работи за да создадете романтична атмосфера во внатрешноста на автомобилот Седум монохроматски модели + една RGB режим на префрлување Без отсјај потрошувачка, ниски перформанси, стабилност за Инсталација : Ја отвори вратата и да се најде на подигнете прозорецот линија бела линија : позитивни, ( -) црна линија : негативни(+) Индивидуални модели треба да се поврзете АКК или светло линии. 1. Расклопување на врата завртување и вметнете жици од врата се справи во вратата панел без удирање. 2. Се повлече од кревање стакло power plug, пробајте ги позитивните и негативните столбови на напојување, вметнете го кабелот во џек, приклучете го во приклучокот.v 3. Откине двострано лента, се прилагоди на позицијата, и да го прикачите светилка. 4. Се повлече на дополнителни линии во вратата панел, инсталирајте вратата панел, и да заврши. 5. Инсталација принципот на потпирач светлина е исто како и внатрешната врата зглобовите.v Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.Пакетот Вклучува : Еден сет Атмосфера Светилка.

Кон својствата

100 Percent brand new Voltage:
12V Output power
Најдобри предлози во категоријата