.

.

PcProfessional Екран Заштитник (Сет од 2) за Asus РОГ Strix G15 G512LI 15.6 Екран Лаптоп Анти-Отсјај Анти Нула

PcProfessional Екран Заштитник (Сет од 2) за Asus РОГ Strix G15 G512LI 15.6 Екран Лаптоп Анти-Отсјај Анти Нула

DEN 359.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одлична заштита за вашиот лаптоп екран.Анти-Отсјај, Анти Нула, Анти Отпечаток, филтер за лаптоп со екран на зрачење.Направени од тројно слој висок квалитет на електростатско материјал.прашина, честички отстранување налепница е исто така вклучени.Висок квалитет на микрофибер крпа е вклучена за чистење цели.Токму сечат за да одговараат на Asus РОГ Strix G15 G512 LI 15.6" Екран Лаптоп Laptop Life Време Warranty We ќе го замени екран заштитник ако : екран заштитник е оштетен или пилинг off Any Инсталација Flaws Let со нас и ние ќе ви испратиме бесплатен замена право away What е во package2 Парчиња на екранот protector Installation Instruction Squeegee Microfiber Cloth Dust Апсорбирање на Налепница.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата