.

.

Бебе Салата Игра Мат Младата Салата Активност Мат со 4 Виси Играчки Памук Активност Бебе Мат

Бебе Салата Игра Мат Младата Салата Активност Мат со 4 Виси Играчки Памук Активност Бебе Мат

DEN 863.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Супер Густа и Мека】Што салата игра мат обезбеди е надградена и подебели стил на салата мат.Со билансот на рамност и Мекост, бебето може да седи, стојат или се искачи повеќе stably.Во исто време, мат обезбедува удобно и безбедно место за бебето е секојдневна активност. 【Најдобри Помошник во Стомакот Време】Како што сите знаеме, ништо не е поважно од вашето бебе е физичка, когнитивна, визуелни и моторни учење; од кревање нивната глава како новороденче за да се скрие и бараат како дете, Го Игра Салата обезбедува цела година на игра. 【Учење Преку Игра】Вклучува водич за возраст соодветни активности за промовирање на мозокот и моторни вештини за развој, како и отстранлив додатоци за фаза врз основа на учење; органски топката и забите, одржлив дрво вата играчка, и 4 меѓусебно учење картичка сетови. 【Постави Лесно】бебето се игра салата може да биде инсталиран или расклопуваат брзо во една минута, и тоа што е мал во големина и лесно да се носат за внатрешна/надворешна употреба. 【Најдобар Подарок】Воодушеви вашите сакани и мајка ми-да-биде со премиум виткање бебе активност мат понудени како внимателен Бебе Туш, Божиќ или Роденденски подарок.Прикажи ги исклучите вашите одличен вкус!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата