.

.

Домашно милениче Птица Пелени Папагал Летање Одговараат на Кинеската Традиционална Носија Стил Hanfu за Parakeet Cockatiel Tuxedo Рачно Изработени Алишта, Перат & Обновливи Пап?

Домашно милениче Птица Пелени Папагал Летање Одговараат на Кинеската Традиционална Носија Стил Hanfu за Parakeet

DEN 672.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Вашиот birdie е дефинитивно симпатична во ова.Нашите пелена лет костим ќе го направат вашиот прекрасна птица да се издвоите од толпата.Па така, кога таа полета надвор лет одговараат останува на неа и таа е во состојба да се вратат.Тоа е многу погодно да се земе птица од кафез или патување, лесно да се стави на и полетување off.Изработени од памук, кожата пријателски и меки, Лесни и удобни.да се спречи протекување и и вие не мора да се грижите за птичјиот измет ќе паѓа на софи, теписи, завеси..се Даде вашите птици најдобрата грижа со овој пелена.Лесно да се чисти.Погоден за Папагали, Африкански Greys, Parakeets, Cockatoos, Cockatiels, Conures, Финч, Lovebirds, Budgies, Eclectus, Macaw, Canaries и други домашни птици. (Pls проверете ја големината пред да го купат.) Различни видови папагали се погодни за различни големини на облека, ве молиме погледнете на сликата информации да се избере вистинската големина.Ако вашиот птица се уште е во повој, ве молиме да се купи мал една.Ако вашиот птица е многу масти, можете да изберете една голема.Совршена за домашни миленичиња покажува,Божиќ,Нова Година,забави, родендени, перформанси,празник оркестарот,фото снимајте,игра датум и секојдневно носат, вашето домашно милениче пријател мора да биде најмногу блескави присуство во толпата.Description This објект е папагал лет облека, која е направена на премиум материјалот за трајни и практична употреба.Симпатична форма, убава модел и боја, оваа облека ќе го направат вашиот прекрасна папагал повеќе симпатична и привлечни.Изберете еден да се облекуваат вашиот прекрасна папагал.Карактеристики : - Мека и удобна материјал ќе го направи вашето домашно милениче се чувствувам прилично добро.- Убава боја и печатени модел ќе го направат вашиот папагал cuter.- Погоден за parakeet, cockatiels, гулаби и други слични големина птици.Може да се спречи вашите птици да пишам насекаде.- Лесни одговараат и за repetable носат.- Лесно да се чисти, се стави на и исклучување.Со bowknot оркестарот, направи шик облека и роман.- Материјал : Spandex.-Големина XS : Околу 9.5x5x0.1 см/3.74x1.97x0.04 инч.-Големина S : За 14x6x0.1 cm/5.51x2.36x0.04 инч.-Големина M : За 17x7x0.1 cm/6.69x2.76x0.04 инч.-Големина L : За 24.5x10x0.1 cm/9.65x3.94x0.04 инч.-Големина XL : Околу 28.5x11.5x0.1 cm/11.22x4.53x0.04 инч.Пакување list1 x Папагал Пелена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата