.

.

WeGuard 3.3 ft Бела Микро USB PC Моќ Конектор за Кабел/Кабелот за HTC Еден Спринт Verizon Т-Мобиле ATT Тинг

WeGuard 3.3 ft Бела Микро USB PC Моќ Конектор за Кабел/Кабелот за HTC Еден Спринт Verizon Т-Мобиле ATT Тинг

DEN 1312.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

3.3 ft Бела Кабелот за Напојување Полнење Кабел.Забелешка : ве молиме потврдете го вашиот уред модел пред да го купите.OVP、OCP и SCP заштита:во Текот Напон излез Заштита、Текот на Тековната излез Заштита и излез Краток Спој Заштита.Цел ќе бидат испратени од НАС во рок од 24 часа од понеделник до петок.Тоа може да биде донесено во 2-6 дена.Гаранција:We Guard ќе ви обезбеди повисок квалитет на производите и подобра услуга.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во времето, 30 дена за враќање на средствата.We Guard 3.3 ft Бела Микро USB PC Моќ Конектор за Кабел/Кабелот за HTC Еден Спринт Verizon Т-Мобиле ATT Тинг.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата