.

.

TYC Лево Опашка Светлина Собранието Компатибилен со 2006-2010 Chrysler Pt Cruiser

TYC Лево Опашка Светлина Собранието Компатибилен со 2006-2010 Chrysler Pt Cruiser

DEN 1219.44

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тоа е OE-да се спореди подигнат со не "pigtail" приклучок за кавга-бесплатно инсталација.OE-да се спореди монтажа одредби се обезбеди drop-in прецизни fitment.Ригорозни и забрзано велосипедизам тестови за да се обезбеди производот, услугата, квалитет и трајност.Посебен слој на леќа површина го спречува hazing и исчезнува обезбедување соодветно осветлување и оперативна безбедност.Ги исполнуваат или надминуваат DOT/SAE стандарди со посебен предвид за photometric и безбедност на усогласеност.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата