.

.

Автомобили 2 во 1 Мултифункционален Снег Четка Мраз Scraper со ЕВА Пена Зафат се Справи со Лесен Автомобил Чистење Алатки

Автомобили 2 во 1 Мултифункционален Снег Четка Мраз Scraper со ЕВА Пена Зафат се Справи со Лесен Автомобил

DEN 167.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ВИСОК КВАЛИТЕТ Направени од високо-сила ABS пластика scraper, тврд и силен, ниска температура отпор перформанси.ДИМЕНЗИИ Вкупна должина : 55cm/22inch.Четка Жица : 17.5 cm/7inch.Се справи со : 23cm/9inch.Лопата глава : 14.5×9.8 cm/6×4inch.БЕЗБЕДНОСТ Анти-замрзнување беспомошна влакната,се приближи и понесете снег далеку лесно, не му наштети на автомобил боја и шофершајбната.ХУМАНИЗИРАНО ДИЗАЈН Мека ЕВА пена контрола обезбедува удобност и контрола.Совршен мраз scraper и снег четка за оваа студена зима.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ Отстрани несаканите снег и мраз, автомобил, камион, ЏИП, велосипед, шатор, отворено работи и сл.Карактеристики : Материјал : ABS+ПВЦ+EVASize : Вкупна должина : 55cm/22inch.Четка Жица : 17.5 cm/7inch.Се справи со : 23cm/9inch.Лопата глава : 14.5×9.8 cm/6×4inch.Карактеристики : 1. Лопата на двојна употреба, лесно да се ослободи од зимскиот мраз.2.Contoured пена зафат за удобност и control3.Анти-замрзнување беспомошна влакната,се приближи и понесете снег далеку лесно, не му наштети на автомобил боја.Пакетот Вклучува : 1×Снег Четка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата