.

.

VViViD Боја Заштита Филм Јасно Винил Сјај Авто Исцелување Заврши Guard (12 Инчен x 54 Инчи)

VViViD Боја Заштита Филм Јасно Винил Сјај Авто Исцелување Заврши Guard (12 Инчен x 54 Инчи)

DEN 551.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

VVi Vi D Винил Јасен Сјај на боја за заштита на филмот е речиси невидлив над фабриката боја.Јасно лекување полиуретан филм. 7mil дебела со самолепливи лепак поддршка.Идеален за заштита на фабрика боја за да се намали боја чипови, гребнатини и други физички оштетувања.Се зголемува животниот век на фабрика боја за одржување на својата вредност повеќе.Јасно Градник е речиси невидлива, "секогаш на-на" алтернатива за обемна и често проблематична винил пред крајот на заштитници.Вие мора да биде блиску до возилото, и изгледа тешко, да забележиш тоа.Како и со винил градници, нуди заштита од камен чипови, инсекти, мали гребнатини, а носат и солза песок-експлозија ефект од години на возење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата