.

.

APDTY 144310 Опашка Светилка Собранието го Заменува 4L3Z 13405AA, 5L3Z 13405AA

APDTY 144310 Опашка Светилка Собранието го Заменува 4L3Z 13405AA, 5L3Z 13405AA

DEN 1768.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Бренд Нови Опашка Светилка На Задното Лево.Овозможува Замена На Скршени или Оштетени Задното Лево Опашка Светлина.На Задното Лево; Возачот Страна На Задните (Светилки Не Се Вклучени).Види Компатибилноста на Табелата за Да се Провери Вашиот Специфични Возило Година, се Направи, Патникот Страна Задните (Светилки Не се Вклучени)Компатибилен Со 2004-2008 Ford F-150 (Задна Право; w/Заоблачено Обратна Lense)Компатибилен Со 2006-2006 Линколн Марк LT (Задна Право; w/Заоблачено Обратна Lense)Види Компатибилноста на Табелата за Да се Провери Вашиот Специфични Возило Година, се Направи, & Model Replaces 4 L3 Z 13405 AA, 5 L3 Z 13405 AA⚠ Калифорнија Предлог 65 ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Овој производ содржи хемикалии познати на Државата Калифорнија да предизвикаат рак и вродени малформации или други репродуктивни штета.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата