.

.

Sleepwish Шеќер Черепот Маскирани Крпа Черепот Тоалет удобен за носене Крпи Момчиња Маскирани Poncho Крпа ноќта на Вештерките Хорор Оркестарот (Син Оган,50 x 60 инчи)

Sleepwish Шеќер Черепот Маскирани Крпа Черепот Тоалет удобен за носене Крпи Момчиња Маскирани Poncho Крпа ноќта

DEN 1509.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Направени од микрофибер на предната страна, тоа е супер меки, кадифен, трајни и машина перат.ДВЕ ГОЛЕМИНА : 50*од 60 инчи, достапен во големини за деца, тинејџери и деца. 60*80 инчи, достапни за возрасни.На предната страна е целосно печатени.Задната страна е бела.На маскирани дизајн помага да се задржи деца топло додека сушење.Оваа маскирани крпа е лесен, лесно да се спакуваат за еден ден надвор и за и совршен за сушење исклучување ќе после потопување во морето.Мека ткаенина, практичен дизајн, и симпатична модел не го прави тоа-мора да има за малку плажа-на посетителите!Тоа е, мора да се за летните денови на плажа или базен и дефинитивно потребата за бања време.Дали сте во потрага за совршен дипломирањето се присутни или лето плажа крпа за вашиот тинејџер или посебна личност во вашиот живот?Оваа симпатична маскирани крпа е совршен за на плажа, базен, или бања време!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата