.

.

Лево Опашка Светлина Компатибилен Со Toyota HiluX II Pick-up 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 VT1139L Возачот Страна Левата Страна Задни светла Собранието Опашка Светилка Црвено Бела

Лево Опашка Светлина Компатибилен Со Toyota HiluX II Pick-up 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 VT1139L

DEN 927.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Задни светла за компатибилен со Toyota Hilu X II Pick-up N 8/1997-7/2005. Се ИЗРАЗАТ во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ : Ние ги користиме неколку курир компании и секогаш проверете и изберете најбрзо испорака опција на нашите клиенти.ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Производ : Опашка светлина / Plug-n-Игра за Инсталација / Пакет содржина : левата страна, возачот страна / Одобрување : одобрување E означени (стандард E) / во Боја : Црвена Бела.ПРОФЕСИОНАЛНИ ПРОДАВНИЦА : Ние сме биле во подесување индустрија од 2008 година. Во моментов, ние нудиме на нашите производи во целиот свет во повеќе од онлајн продавници и ние знаеме колку е важно да ги задоволи на секој клиент.Можете да ни веруваат!.ГАРАНЦИЈА за квалитет : Ние се грижиме за нашите клиенти!Ако не сте 100% задоволни со нашата внимателно одбрани производи, вие може да пакет на неупотребениот производ и да се врати тоа да ни го до 30 дена по добивањето тоа!.Опашката светлина компатибилен со Toyota Hilu X II Pick-up (N) 8/1997-7/2005 Rear Светлина компатибилен со Toyota Hilu X II Pick-up 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 Product description One година warranty Fits совршено да автомобил - Инсталација не предизвикува problems Product за десната рака сообраќај (RHT=LHD).Управувачот на левата страна на car Excellent замена за старите оригинални set Product се сосема нови, никогаш не се користат и првично спакувани.Пакет содржина : левата страна, возачот side Product details Product : Опашка light Approval : одобрување E означени (стандард E)Боја : Црвена Бела.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата