.

.

QuickNet Interconnect Кабел Собранието

QuickNet Interconnect Кабел Собранието

DEN 22736.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Влакна Тип : OM3. Конектор Тип 1 MPO и Женски Конектор 2 Тип MPO Женски.Отпор Својства : Пламен-Отпорни.Стандардите се Сретна : Исполнува или го надминува ISO/IEC 11801, минлив исхемичен напад/EIA-568-В. 3, минлив исхемичен напад-604-5(FOCIS-5), TIC/EIA-568-В. 1, Ro HS се Жалат.Примена : 24 F interconnect собранија поддршка 100 GBASE-SR10 пренос и агрегација на повеќе влакна на еден 24-влакна кабел за подобрување на кабел управување.OM3 24 влакна, Interconnect, Plenum, 24 F MPO Женски 24 F MPO Женски, Метод, Оптимизиран ИЛ, 51 фт, Аква.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата