.

.

4 инчен Влажни Дијамант Полирање Влошки Поставување на Камен Мермер Гранит Стакло Травертин Конкретни Полирање 3000#

4 инчен Влажни Дијамант Полирање Влошки Поставување на Камен Мермер Гранит Стакло Травертин Конкретни Полирање

DEN 44.64

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал : Дијамантски Прав.Големина : 100mm ; Ронки : 3000#.Погоден За : камен мермер гранит стакло травертин конкретни полирање.Увезени дијамантски прав, мекост.Камен одбор може брзо да се постигне добар сјај на светлата. 1 Pc Полирање Влошки.Карактеристики : Материјал : Дијамантски Прав Големина : 100mm Ронки : 3000# Погоден За : камен мермер гранит стакло травертин конкретни полирање Карактеристики : - Увезената дијамантски прав, мекост - Постојат остри мелење, полирање брзо, луминозноста предности - Камен одбор може брзо да се постигне добар сјај светла - Реновирање на земјата како лист, со реновирање на мелење машина - Овој производ е прифатлива, цена-ефикасен Пакет се Вклучуваат : -1 Pc Полирање Влошки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата