.

.

Aoteyar Супер Светло Задните Светла Кочница Светилка за Тојота Матрица 2009-2010 Супер Светло Автомобил Браник Рефлектор Светилки Опашка Светла Собранија, Fishbone Тип-2 парч?

Aoteyar Супер Светло Задните Светла Кочница Светилка за Тојота Матрица 2009-2010 Супер Светло Автомобил Браник

DEN 1080.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Функција : Браник Рефлектор Светилки Опашка Светла Компатибилен за Тојота Сиена 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 (Не за СЕБЕ или SE Премиум модел); за Тојота Авалон 2013 2014 2015 2016 2017 2018; за Тојота Матрица 2009-2010 година; за Тојота Venza 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 година,опашката светилка не само како голема промена и додаток за да се направи вашиот автомобил повеќе примамливо, но исто така помагаат да се подобри безбедноста на сообраќајот во голема мера.Карактеристики : светилка е добро во shakeproof, водоотпорен, dustproof, и отпорен на корозија.Во споредба со стандардна сијалица, LED извор на светлина е посветла и троши помалку енергија со стабилна светлина излез.Инсталација : Едноставно гром на LED светилка и жица до сите постоечки 12 V DC извори на енергија, светилка ќе се совршена замена за стари или скршени.Безбедност : светилка има обратна врска заштита и отворено коло заштита, па тоа е сигурен и практично да ви донесе убав возачко искуство.Совет : Пред ставање на ред, ве молиме проверете дали автомобил модел е компатибилен за модел на нашите производи, доколку не постои соодветен модел, ве молиме контактирајте со нас.Применливи модели : Овој производ е за Тојота Сиена 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 (Не за СЕБЕ или SE Премиум модел) за Тојота Авалон 2013 2014 2015 2016 2017 2018 за Тојота Матрица 2009-2010 година за Тојота Venza 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Подобрување на вкупните емисии Екстра кул бело зрак го подобрува вкупното изглед на вашиот автомобил.Задни светла ја подобруваат безбедноста за време на возењето им овозможува на вашиот vehicie да се види во многу подалеку растојанија .тие се обезбеди подобро ноќно видливост.Во текот на ноќта, можете да им дозволите на другите луѓе судија вашето возило ширина подалеку.Ако често се вози на темно патишта, ова може да значи големо подобрување во безбедноста.Ние не заборавајте, тие изгледаат кул!Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Усвојување на Високо-квалитетна ABS пластика, материјал и оксидација третман на површината направи светилка издржливи.Елаборат и лесна инсталација дизајн.Светла LED троши далеку помалку енергија од стандардните сијалица, додека одржување на оптимална светлина излез.Водоотпорен рефлектор за сите патот временските услови.Светла со супер зрак дење работи светлина за возење безбедност.Подолг живот LED живот до 50.000 часа, минимални трошоците за одржување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата