.

.

Еден 4 x 1.25 Инчен Хидро-Tech Синозелена Напредни Сечење Пена Подлога

Еден 4 x 1.25 Инчен Хидро-Tech Синозелена Напредни Сечење Пена Подлога

DEN 143.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Сината пена е дизајниран за станува збор за комбинација и се вртат отстранување.Оваа затворена ќелија пред-полимер пена враќа оксидира и силно swirled боја.Ќе се постигне речиси восок-подготвени се заврши во еден чекор. 4 X 1.25 Инч.Сината пена е дизајниран за станува збор за комбинација и се вртат отстранување.Оваа затворена ќелија пред-полимер пена враќа оксидира и силно swirled боја.Изгледа може да се залажувам; сината подлога изгледа груб, но всушност завршува без marring.Ќе се постигне речиси восок-подготвени се заврши во еден чекор.Тоа е уште еден начин на Езерото Земја Хидро-Tech 4 x 1.25 Инчен Пена Влошки заштеди време.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата