.

.

Производ Слика BeeGreen Сина Обновливи Кеси за Намирници Шопинг Лесни за Обновливи-Намирници-Кеси-Шопинг-Totes 12 Пакет на Животните Кеси со Еластична Патент Кеси Xlarge 50LBS ?

Производ Слика BeeGreen Сина Обновливи Кеси за Намирници Шопинг Лесни за Обновливи-Намирници-Кеси-Шопинг-Totes

DEN 455.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Xlarge Капацитет и Издржливи : што е Нашата пренослив крпа кеси за намирници може да се одржи повеќе од 50 Кг или 2-3 пластични намирници торби на животни.Сите обновливи пазарот кесички се направени од полиестер ткаенини кој е лесен но цврсти и сите шевовите се засили со пристрасност лента што го прави рециклирањето намирници кеси доволно силна за да се спакуваат тешки намирници.Долго ремени ви овозможи да одат на рамото, што го носеа во куќата од автомобилот многу полесно.Повеќе Намена:Нашите перат шопинг кеси поставите има 10 парчиња сина кеси,погоден за мажите и жените.Овие обновливи намирници кеси се superexcellent за намирници шопинг.Во прилог на ова, Подарок сина намирници totes на вашите пријатели и семејството да ги инспирира да се оди пластични слободни и заштита на нашата прекрасна земја!Нашите големи свитлива торби за купување може да се користи за активностите, подароци,кампување,патување, складирање,секојдневно материјали и така натаму.Лесно да се Свитка и Чување на : намирници за обновливи шопинг кеси може да биде лесно да се спакувани во мали тркалаат која трае до едвај секој простор кој лесно може да се вклопи во ранец, ташна, џеб или ракавица кутија на автомобилот.Ако не ви се допаѓа виткање, одличен избор за вас, само се вклопуваат назад нив во посебен zippered носат торбичка, тогаш вие секогаш ќе треба виткање торби за на шопинг со вас дали ќе престане од продавница на каприц или имаат несакана шопинг патување.МАШИНА ПЕРАТ и ЕДНОКРАТНО : Се перат е задолжително за секој обновливи tote кеси.Сите големи обновливи totes Машина се Перат!Фрли овие расклопна шопинг кеси право во миење и заштедите вашето време!Вие може да помогне во намалување на вашето влијание врз животната средина со користење на перат обновливи totes.ЛЕСНО ДА се НОСАТ ОКОЛУ правото големина на рачки ви овозможи рака-одржување или носење на рамо, и широк рачки може да помогне да се дистрибуираат на тежина и да се чувствувате удобно да се носат, совршен за секојдневна употреба, без оглед на тоа случува да се продавниците за храна, супермаркет, патување, практична или ден логори.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата