.

.

PK Моќ 3.3 ft Бела Микро USB Кабел за Samsung СМ-T350 Таблета MicroUSB да USB (2.0) Кабел за Податоци

PK Моќ 3.3 ft Бела Микро USB Кабел за Samsung СМ-T350 Таблета MicroUSB да USB (2.0) Кабел за Податоци

DEN 1240.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

3.3 ft Бела Микро USB Кабелот за Напојување Полнење Кабел.Ве молиме да го потврдите спецификации и plug големина пред купување!Ако не можете да бидете сигурни, pls се чувствуваат слободни да контакт. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Моќ Полнач/Адаптер( Не-ОЕМ ) Истиот Ден Превозот од САД!КОМПАТИБИЛНОСТ : ве Молиме погледнете ја целосната листа на компатибилни модели на Производот.ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Ние сме САД базирана Компанија која што Сака вашиот Повтори Бизнис значи, ако Не Ви се Допаѓа нашиот Производ или Не го Сакате Тоа, За Било која Причина, Ние Ќе Среќно.PK-Енергетски производи се CE / FCC / Ro HS уверение, тестирани од страна на производителот за да одговара и / или надмине ОЕМ спецификации OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот на Напон.PK Моќ 3.3 ft Бела Микро USB Кабел за Samsung СМ-T350 Таблета Micro USB Да USB (2.0) Кабел за Податоци.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата