.

.

TANKE Кујна Складирање Рек - Мултифункционален 2‑Grid Сечење Одбор Плоча Складирање Рек Тенџере Капак Стојат Организаторот за Домашна Употреба 5.8x6.7x7.5in

TANKE Кујна Складирање Рек - Мултифункционален 2‑Grid Сечење Одбор Плоча Складирање Рек Тенџере Капак Стојат

DEN 596.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Кујна Складирање Рек Кујна полица, погоден за ставање сечење на табли, садот се покрива и плочи за да се задржи кујната countertops чисти.Плоча за Складирање Рек Избрани висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик материјали, цврсти и издржливи, носат‑отпорни, и ' рѓа‑доказ.Тенџере Капак Управување Со не се лизга нога влошки на дното за да се спречи решетката да се движат и да се заштити маса од тоа да биде изгребани.Тенџере Капак Стојат Тенџере покрие V форма тока дизајниран, може цврсто да го блокира тенџере покрие за да се избегне лизгање.Сечење Одбор Трибина Практична кујнски прибор, убава и практична, силна носивоста, без деформација.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Тенџере Капак Рек Материјал : 304 Од Не 'Рѓосувачки Челик Боја : Не' Рѓосувачки Челик Боја Тежина : Околу. 520g / 18.3 оз Големина : Прибл. 14.8x17x19cm / 5.8x6.7x7.5in Уникатен дизајн за вас!Пакет Листа : 1 x Тенџере Капак Рек Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата