.

.

WANDOFO 5 Ниво Кујна Метална Жица Полица Единица, 11.8 X 11,8 X 48 Инчи Бања Складирање Полица Багажник, Мал Простор Решение, со 5 pp Полица Облоги и 5 S Куки, Црна

WANDOFO 5 Ниво Кујна Метална Жица Полица Единица, 11.8 X 11,8 X 48 Инчи Бања Складирање Полица Багажник, Мал

DEN 887.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. . 【Мал Простор Soluitons】Прилагодливи бања жица полици рек совршена големина(11.8"Wx11.8"Dx48"H) го прави посоодветни за тесен простор или соба, агол на продавница за сѐ и сешто, како што кујна, бања, балкон, гаража или канцеларија. 【Лесно Собранието со Прилагодлива Полица】Едноставна структура,без завртки или потребни алатки,само се приклучат на цевки и 2 полиците со пара клипови.Висина на секоја полица е прилагодлив во зависност од вашата потреба. 【Вредност Пакет】4 Прилагодливи израмнување на нозете може да совршено се вклопува во нерамна подлога, полица облоги да им понуди на рамна површина и заштита мали предмети од испаѓање, а 5 се отстранува и куки да се откажам мали предмети. 【Премиум Материјалот】Направени од силата челични цевки,кој е издржлив и анти- ' рѓа,оваа полица може да се одржи до 50 lb на секое ниво, стабилен и здрав. 【100% Поддршка на Корисниците】Ние, обезбедува професионални услуги на клиентите пред и по купување; ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Купувачот Порака.Здрав Мрежа Shelf The 5-полица единица е направен на здрав прав-обложени метална жица,Големина на 11.8 x 11,8 x 48 инчи,трајни доволно за кујна,бања,перална,балкон,гаража или канцеларија,секоја полица има до 50 lbs Space Заштеда на Овој жица складирање решетката е совршен за заштеда на простор, додека останатите организирани.Shelving Рек карактеристики 5 нивоа на прилагодливи shelving единици да се одржи или продавница за намирници, храна, кујнски прибор, додадени фајлови : , документи, перење, крпи и linens Adjustable Висина Shelves5 полиците може да се прилагоди за да ги задоволи вашите потреби, па можете да се чувствуваат слободни да се одржи различни типови на објекти.Полиците се лесно да се прилагоди кога монтажа така што може да се вклопат на вашите потреби.Мултифункционален Метал Shelves The прилагодливи feets која додава на набитост фактор-не тетеравење на малку нерамномерна подови.Тоа доаѓа со матирано полица облоги, кои се многу лесно да се отстрани и да се исчисти.Спецификации : Боја : Black Material : Прав-Обложени Steel Product Големина : 11.8"L x 11,8"W x 48"H (30 х 30 х 120 cm)Производ Тежина : 8.8 lb (4 kg)Макс.Статичен Капацитет на Секое Ниво : 50 lb Package Содржина : 1 x Бања Shelf1 x Instructions Notes : осигурајте се дека пластични клипови ""ТОП"" се свртени нагоре и жица shelving единица покрие пластични клипови целосно за вашиот safety The клиповите треба да бидат прецизно купени кон линискиот mark за да бидете сигурни дека секоја полица е на ниво позиција.Ние препорачуваме вчитување на тешки предмети на долната полица за максимална стабилност.Можете да ја прилагодите израмнување на нога за да се постигне идеална статус ако рокот не се цврсти доволно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата