.

.

Автоматско местење на портата настроената комплет Автоматско Двојна Бариера Замав Рака Бум Портата Моторни DC24V Настроената Actuator Мотор Со Далечински Управувач за ?

Автоматско местење на портата настроената комплет Автоматско Двојна Бариера Замав Рака Бум Портата Моторни

DEN 14569.92

Залиха
Достапно за вашата нарачка

1.Лесно да инсталирате и да работат,и лесно да се поврзете звучници. 2.Отворете и затворете ја вратата со далечинскиот управувач и тастатурата. 3.Време promotation функција.кога се отвори портата,брзина е бавно,а потоа малку брзо,и кога ја затвори вратата,брзина е бавен повторно. 4.Во случајот на електричната енергија,издавање на спојката лесно,и може да работат на портата рачно. 5.Престане да работи кога портата исполнува со пречка.Функција : Параметарот : Моќ напон : DC 24 VInput напон : 220 VAC±10%/110 VAC±10% 50 Hz/60 Hz Rated моќност : 60 W* 2 Maximum една врата тежина : 400 KGMaximum една врата ширина : 2.5 М-3.5 MRemote контрола на далечина : > 50 MRunning брзина : 2.4 cm/SProtection ниво : IP55 Working температура : -20°C~+50°CController димензии : должина беа 25,5*широчина 17.5* висина 9cm Standad Комплет Компоненти : ①2* Грб Портата Отварачки(вози мотор)②1* Контрола Кутија(со трансформатор)③1* сет на Хардвер Accessories④1* Гума stopper⑤2* Далечински Control⑥1* Упатство.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата