.

.

WEEDKEYCAT Црн Мермер Камен Позадина Текстура Шема Маскирани Крпа за Деца Мека Бања Кадифен Крпа со Аспиратор за Базен Плажа Пливаат Капак-ups-от

WEEDKEYCAT Црн Мермер Камен Позадина Текстура Шема Маскирани Крпа за Деца Мека Бања Кадифен Крпа со Аспиратор

DEN 983.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

85%полиестер+15%spandex.Произведено во САД или Увезуваат.Материјалот на оваа маскирани плажа крпа е 85% полиестер + 15% spandex.Руно ткаенини се меки на допир.Тие се одличен квалитет бања крпи за деца.Со добра апсорпција на вода, на оваа маскирани бања пешкир може да се исуши на тело и коса на едно време.Лесно да се стави на и полетување, погодна за многу прилики, како што се бања,базен, плажа, кампување,патување,пикник,Тие може да се користат не само како бања пешкир, но, исто така, како на плажа, базен наметка, крпа, bathrobe, итн.Совршен подарок маскирани бања пешкир со персоналните моделот печатење, многу погодна како подарок за пријател или вашата слатката мала ангел.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата