.

.

AOTENG ЅВЕЗДА Тенок Складирање Полица Количка Отстранлив 4-Ниво Возен Количка за Складирање Организатор Полица Багажник со 4 Складирање Кошеви и Тркала за Кујна, Днев?

AOTENG ЅВЕЗДА Тенок Складирање Полица Количка Отстранлив 4-Ниво Возен Количка за Складирање Организатор Полица

DEN 1390.08

Залиха
Достапно за вашата нарачка

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. . 【Мали Димензии&Голем Капацитет】Отстранлив полица количка може да биде ставен во пукнатините,со користење на надолжни простор слоевит складирање, да се подобри простор за користење.Секој складирање количка опремени 4 куки,флексибилни виси,може да се откажам и да ги чува washbasins,крпи и други објекти.Секој слој на кошеви дизајн со исушена дупка,вентилирани, дише и влага-доказ кој може да се користи само како овошје и зеленчук кошница. 【Широк Применливост】- 4-ниво тенок складирање количка е дизајниран кој може да се користи во тесен простор во вашиот дом за складирање.Тоа може да се користи како кујна складирање рек,спална соба кревет кабинетот,дневна соба за складирање багажник,бања складирање количка, исто така, погодна за плакари,гаражи,перење соби,канцеларии или во-помеѓу вашиот миење и фен. 【Едноставна Собранието】Оваа пукнатина рек мулти-цел складирање изработени од АБС смола материјал и здрав челична рамка,отпорност&силен отпор нафта.Опремени со инструкции за инсталација, алатката-бесплатно инсталација нека ви се започна лесно. 【Пакет Вклучуваат】2 компјутери на чување на количка вклучуваат 8*правоаголна кошница,8*куки,24*цевка од нерѓосувачки челик,8*универзална тркала со заклучување(Која е разликата со другите продавачот).Големина на овој 4-ниво тенок складирање количка е L*W*H : 15.8*5.1*34inch.Разумно користење на мал простор,нека мал простор има голема употреба!. 【Услуги на клиентите】-Ние нудиме висок квалитет, квалитетот на производот и да се обезбеди внимателен по-продажбата на услугата за да се заштитат твоите права.Ако ther имаат било каков проблем со нашиот тим, количка, се чувствуваат слободни да контакт.Ние замена или рефундирање на каква било неисправни производи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата