.

.

Автомобили Висока Верност Стерео Звучник Tweeter - Автомобил Модифицирани Автомобил Аудио Свила Купола Високотонци

Автомобили Висока Верност Стерео Звучник Tweeter - Автомобил Модифицирани Автомобил Аудио Свила Купола Високотонци

DEN 407.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Овој автомобил говорникот систем има висока чувствителност и фино звучи, совршен глас резолуција и одлични гласовни перформанси, погоден за повеќе музички стилови.Материјал:магнет, алуминиум, пластика, Тежина : 0.06 Кг, Боја:црна.Max моќ:180 W , Напон : 12 V, Отпорност : 4 Ω, Чувствителност : 90 db, Зачестеност одговор : 4000hz-26000hz.Надворешен дијаметар : 45mm, Отворање големина : 4.3 мм, Инсталација длабочина : 13mm.Погоден за видови на музички стилови, popualr, класична, рок,итн.Може да се користат дома или се користат во вашиот автомобил.Овој автомобил говорникот систем има висока чувствителност и фино звучи, совршен глас резолуција и одлични гласовни перформанси, погоден за повеќе музички стилови.Материјал:магнет, алуминиум, пластика, Тежина : 0.06 Кг, Боја:црна Max моќ:180 W , Напон : 12 V, Отпорност : 4 Ω, Чувствителност : 90 db, Зачестеност одговор : 4000hz-26000hz Надворешен дијаметар : 45mm, Отворање големина : 4.3 мм, Инсталација длабочина : 13mm Погоден за видови на музички стилови, popualr, класична, рок,итн.Може да се користат дома или се користат во вашиот автомобил.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата