.

.

Paintless Отстранување Дент Автомобил Тело Поправка Дент Puller Учениците Смена Авто Тело Вшмукување Чаша Поправка Алатки за Возило Автомобил Авто

Paintless Отстранување Дент Автомобил Тело Поправка Дент Puller Учениците Смена Авто Тело Вшмукување Чаша Поправка

DEN 1346.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

[ТРАЈНИ] : фикс комплет за поправка на гуми што вклучува еден затврднат спирала челик rasp и вметнување на игли со sandblasted заврши за дополнителна издржливост за поправка на гуми.Paintless Отстранување Дент Автомобил Тело Поправка Дент Puller Учениците Смена Авто Тело Вшмукување Чаша Поправка Алатки за Возило Автомобил Auto.Направени на парична казна квалитетен материјал, долготраен да ја користите.Може да ви помогне во поправка на учениците на вашиот автомобил.Тоа нема да им наштети насликани површини.Answer : ___________________________ Note : 1.Овој производ без лепак пиштол и лепак стап.2.Оваа алатка е направен од казна квалитетен материјал, тоа може да се отстрани учениците од град, други автомобил врати и повеќе.Спецификации : Предмет тип : Дент Отстранување Tool Material : Нерѓосувачки челик+пластика (Не целосна Метал)Боја : Gold Package тежина : 300g Package големина : 18 cm * 13.5 cm/7.09 инчен * 5.31 inch Package листа : 1 * Дент Отстранување Tool10 * Автомобил дент поправка tabs Product Име : Филм Nail Model Број : Автомобил Тело Дент Отстранување Tool Model Број : Дент Отстранување Tool Feature 1 : Автомобил Тело Дент Отстранување Tool Feature 2 : Авто Puller Поправка Дент Lifter Tools Feature 3 : Автомобилската Paintless Автомобил Тело Дент Отстранување Tool Material : Метални+Пластика.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата