.

.

8-Pack Замена за Sunbeam SCM1701 Овлажнител Филтер - Компатибилен со Sunbeam HWF62 Прочистувач на Воздух Филтер

8-Pack Замена за Sunbeam SCM1701 Овлажнител Филтер - Компатибилен со Sunbeam HWF62 Прочистувач на Воздух Филтер

DEN 1343.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Замена Sunbeam SCM1701 Овлажнител Филтер.Го заменува Sunbeam HWF62 Прочистувач на Воздух Филтер.Количина : 8. Го успорува растот на бактериите, мувлата и mildew.За најдобри резултати, промена на филтер за воздух најмалку еднаш по сезона или повеќе често во зависност од квалитетот на воздухот и го користат.Ве молиме имајте во предвид : Ова е Up Start Компоненти бренд замена дел, не е ОЕМ производ.Овој производ не е поврзано со било ОЕМ брендови и не е покриена под никакви гаранции понудени од страна на оригиналниот производител.Никакви гаранции за овој производ се нуди исклучиво со Upstart Компоненти.Сите се споменува на бренд имиња или модел описи се направи строго да се илустрира компатибилност.Сите бренд имиња и логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата