.

.

ПУМА Жените Современиот Спорт, Tee

ПУМА Жените Современиот Спорт, Tee

DEN 424.32

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 65% Полиестер, 35% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Опуштено се вклопуваат.ПУМА е потпис dry CELL технологија Високо функционални материјали нерешено пот далеку од вашата кожа и да ви помогне да бидете сува и удобно за време на вежбање.Мачка логото гумени печати на ракав.Заоблени падна назад полите за подобрена удобност и ласкави одговара.Графички печатење.dry CELL Ткаенини фитил влага далеку од кожата да ви помогне да бидете сува и удобно Графички гумени печати Мачка логото гумени печати на ракав Заоблени падна назад полите за подобрена удобност и ласкави одговара Опуштено одговара Направени со памук Подобро од Памук Иницијатива Направени со OEKO-TEX Стандард Направени со mi Dori bio Wick.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата