.

.

HMZRQX 58PC Шрафцигер & Малку Сет Прецизност Дупчиња Torx Алатка за Полнење Механика Рака Алатка Поставите Произведени со Јаглероден Челик шахти и Мека Перница Костец

HMZRQX 58PC Шрафцигер & Малку Сет Прецизност Дупчиња Torx Алатка за Полнење Механика Рака Алатка Поставите

DEN 5362.08

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Произведени со јаглероден челик шахти и мека перница костец.Доставени во корисна за чување. 7pc шрафцигер Дупчиња 6 x 38mm, 5 x 100mm, 6 x 125mm.Крстот Точка PH2 x 38mm, PH1 x 75mm, PH2 x 100mm, PH2 x 125mm.Шрафцигер се Справи со малку држачот.Произведени со јаглероден челик шахти и мека перница костец.Доставени во корисна за чување.Се состои од : 7pc шрафцигер Дупчиња 6 x 38mm, 5 x 100mm, 6 x 125mm.Крстот Точка PH2 x 38mm, PH1 x 75mm, PH2 x 100mm, PH2 x 125mm.Шрафцигер се Справи со малку држачот.10pc прецизност screwdrivers Отвор од 2,5 мм, 3.0 мм.Крстот Точка PH0, PH00,Ѕвезда T5, T6, T6, T7, T8, T9, T10.40pc x 25мм шрафцигер битови Слот 3, 2pc x 4, 5, 4pc x 6, 8mm,Крстот Точка 2pc x PH0, PH1, 3pc x PH2, 3pc x PH3, 2pc x PZ0, 2pc x PZ1, 3pc x PZ2, 3pc x PZ3. Само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Големината на производот се мерени рачно, и грешка на големината е неизбежна.Ако ви се особено загрижени, ве молиме да земете го тоа внимателно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата