.

.

Panasonic Lumix DMC-FZ2500 Дигитална Камера (DMC-FZ2500) - Пакет - со 64GB Меморија Картичка + DMW-BLC12 Батеријата + Дигитални Флеш + Мека Торба + 12 Инчен Флексибилни Tripod + Чистење Set + Повеќе

Panasonic Lumix DMC-FZ2500 Дигитална Камера (DMC-FZ2500) - Пакет - со 64GB Меморија Картичка + DMW-BLC12 Батеријата

DEN 21551.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Panasonic Lumix DMC-FZ2500 Дигитална Камера (DMC-FZ2500), 64 GB Мемориската Картичка, DMW-BLC12 Батеријата, Дигитална Камера со Блиц, Делукс Мека Торба 12 Инчен Флексибилни Tripod, Делукс Чистење на Собата, 67mm УВ Филтер, USB Читач на картички. 20.1 ПРАТЕНИК 1" Висока Чувствителност MOS Сензор.Leica DC Vario-Elmarit f/2.8-4.5 Леќа. 24-480mm (Еквивалентно 35mm). 0.74 x 2.36 м-Dot OLED Live View EVF.Ако не беше некогаш точка-и-пука дека може да се направи нешто, на Panasonic Lumix DMC-FZ2500 Дигитална Камера се доближува со неверојатен микс на напредна фотографски способности благодарение на 20.1 ПРАТЕНИК 1" Висока Чувствителност MOS Сензор и најдобро видео спецификации кои вклучуваат DCI 4 K формат на видео во вистински 24.00 fps.Benefitting сите овие функции е разноврсна Leica DC Vario-Elmarit f/2.8-4.5 леќа со далекусежни 20x оптички зум.Овој оптички користи бројни специјализирани елементи за да се гарантира остри слики и нуди извонредна 24-480mm еквивалент зум опсег.Згора на тоа, камерата се карактеризира со dslr фото-како дизајн на каросерија што е многу ергономски, вклучувајќи и упатство за контрола на прстени, а 0.74 x 2.36 м-dot OLED електронски визир, и 3.0" 1.04 м-dot слободен агол LCD екран осетлив на допир.Производителот Вклучени Предмети : Panasonic Lumix DMC-FZ2500 Дигитални Camera Rechargeable Li-Ion Батерија Pack (7.2 V, 1200m Ah)Батерија Charger Lens Cap Lens Hood Lens Капа String Shoulder Strap Hot Чевли Cover USB Cable Bundle Предмети Вклучуваат : 1 x Panasonic Lumix DMC-FZ2500 Дигитални Camera1 x 64 GB Голема Брзина UHS-I SDXC U3 Меморија Card1 x Литиум Јонска Батерија DMW-BLC12 Battery1 x Универзални Дигитална Камера Flash1 x Мека Медиум Камера и Видео Случај Bag1 x 12 Инчи Флексибилни Tripod1 x Делукс Чистење Set1 x 67mm УВ Filter1 x USB Читач на картички.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата