.

.

6336 Имајќи 180x380x75 Отвори Екстра Големи Топката Лежишта VXB Бренд

6336 Имајќи 180x380x75 Отвори Екстра Големи Топката Лежишта VXB Бренд

DEN 367.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Предмет : 6336 Топката Лежишта.Тип : Длабоко ритам Топката Лежишта.Материјал : Хром Челик.Кафез : Хром Челик.Затворачи : Open (Отвори). 6336 Топката Имајќи 180x 380x 75 mm Хром Челик 6336 Хром Челик Отвори Топката Имајќи е популарна објект кој може да се користи во многу апликации, димензиите се 180x 380x 75 mm. * Предмет : 6336 Топката Лежишта * Тип : Длабоко ритам Топката Лежишта * Материјал : Хром Челик * Кафез : Хром Челик * Затворачи : Отворете * Димензии : 180x380x75 mm/Метрички * внатрешен Дијаметар (ID) : 170mm * надворешниот дијаметар (OD) : 360mm * Ширина/Висина/дебелина : 72mm * Големина : 180mmx 380mmx 75mm * Количина : Еден Имајќи * Динамичко оптоварување Cr : 325,000 N * Статички на оптоварување Кор : 355,000 N * Ограничување на Брзината : * Маст за Подмачкување : 1,800 ВРТЕЖИ во минута * Масло за Подмачкување : 2,100 ВРТЕЖИ во минута.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата