.

.

Екранот Стојат Постер Екранот Стојат Двострано Рекламирање Стојат Кат Стои Знак Водич Знак Kt Одбор Екранот Стојат Replacable Вертикална Застане за на Училиште, Црква И?

Екранот Стојат Постер Екранот Стојат Двострано Рекламирање Стојат Кат Стои Знак Водич Знак Kt Одбор Екранот

DEN 1627.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Да се биде одговорен продавачот, клиентите задоволство е наша цел. 2-двострано stand : стенд е двострано дизајн,па можете да го прикажете вашиот постер на двете страни,што може да се направи луѓето повеќе импресивен,и да привлече повеќе луѓе.Вметнете дизајн : Различни други екранот стојат,оваа постер застане е полесно да се промени слики,нема потреба да го отворите рамка,само внесете во,можете да се заврши сликата се менува,заштеда на време и напор.Екранот стојат : Replacable екранот стојат,оваа носител е идеален за повеќето прилики,како на пример купување сала,хотел,ресторан,банка,облека продавница,автомобил покаже и кино,што е уште поважно,тоа може да ви помогне да се привлечат повеќе луѓе внимание.Стабилна база : потрајни тешки база,не само што може да се задржи стабилно,но, исто така, може да го подобри вашиот продавница одделение и ниво,дава голем впечаток на луѓето.Голем знак екранот решение како свој избрана дизајн и атрактивен изглед правење на вашиот знак привлечни.Пост известувања, агенди, rosters, настани или состанок-соба задачи брзо и лесно.Спецификации : Димензии : 50x70cm Colors : Црна , Златна , White Packing листа : 1 x Екранот Stand Please Забелешка : големината може да биде малку errored поради прирачник за мерење.Вашиот љубезно разбирање ќе биде прифатена.Услуга : Нашите производи се испраќаат по строги квалитет, ве молиме да бидат сигурни да се купи, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте го нашиот по-тим за продажба, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата