.

.

10 парчиња 25мм лажни трепки пакување кутија eyelash случај прилагодено на вашето лого лажни 3 маскара кутија празни шминка eyelash складирање

10 парчиња 25мм лажни трепки пакување кутија eyelash случај прилагодено на вашето лого лажни 3 маскара кутија

DEN 1247.04

Залиха
Достапно за вашата нарачка

1. За да се спречи лажни трепки од се гмечи или оштети, тоа е погодно за вас за да ја зачувате убава лажни трепки, така што лесно може да се стави на шминка и чувајте го на чиста. 2.120 * 61 * 21mm; Тежина : 37.5 g. 3. Преносни & едноставна : лесно да се отвораат и затвораат. 4. Тоа е добар за подарок за пријатели, или добар избор за Божиќ или роденден. 5. Поради различни транспорт време на секоја серија, бојата може да биде малку различен, или бојата може исто така да биде различна, поради различни услови на осветлување на слики.Ве молам прости ми.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата