.

.

JUSTDANMING Климатизација и Опсег Покритие за Вежба битови за Бетонски Ѕид Инсталација Дупчење Вежба Бакар Прав Алатка Делови Вежба во Собата (Дупка со Дијаметар : 200mm, в?

JUSTDANMING Климатизација и Опсег Покритие за Вежба битови за Бетонски Ѕид Инсталација Дупчење Вежба Бакар

DEN 4459.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Изработени од тврда легура материјал, со голема цврстина и отпорност на абење, тоа може да се користи за долго време.Вклучувајќи ги и следниве дијаметар : 25мм, 32-милиметри, 40mm, 51mm, 83mm, 89mm, 96mm, 102mm, 120mm, 127mm, 132mm, 152mm, 159mm, 162mm, 168 ММ, 188mm, 200mm, 180mm да се задоволат различните потреби.Овие дијамант состојки се изработени од индустриски одделение јаглероден челик.На врвот дебели дијамантски слој обезбедува одлични сечење сила висока прецизност мазна сечење.Намалување на дупчење брзина, пониски дупчење притисок и зголемување на вода за подмачкување користење во голема мера ќе се продолжи работниот век на вежба малку.Нема потреба да се грижите за дупчење, гребење порцелански плочки, од 25 mm до 180 мм, сите добро пили може да биде инсталиран во ова упатство.Голем јаз дупки на вежба треба да придонесе за ладење на вода и исплакнете crumbs и други честички во велс, обезбедување непречено удирање и производство на дупчење процес.Кога фрагмент картичка е во дупка видов, јазот дупка прави да се користат шрафцигер се Повлече.Ви овозможат совршено искуство.Оваа продавница главно се занимава во алатка делови, со сигурен квалитет, и вие сте добредојдени да ги купат.Дијамант инженеринг вежба bit Drilling дупки за армиран бетон и други материјали, како што се инсталација за климатизација, изведба, мост, аеродром, итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата