.

.

ОЕМ 690CA1 - Фокусна 6 x 9 Пристап Коаксијален Јазик

ОЕМ 690CA1 - Фокусна 6 x 9 Пристап Коаксијален Јазик

DEN 3839.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.ОЕМ 690 CA1 - Фокусна 6 x 9" Пристап Коаксијален Јазик.Врв Моќ Ракување : 150 w RMS Моќност Ракување : 75 watts.Зачестеност Одговор : 50-20000 Hz.Отпорност (по глас калем) : 4 ohms.Монтажа Длабочина : TBA.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата