.

.

Бумбари и Бумбари Стил Creme 8oz со Бумбари И Бумбари

Бумбари и Бумбари Стил Creme 8oz со Бумбари И Бумбари

DEN 867.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Еден 8-унца шише на косата крем.Натоварени со полимери и силикон за тело, контрола, и влажноста на воздухот отпор.Колку повеќе го користите, толку повеќе тој имаод елегантни стилови на високото одржување стилови.Масна коса назад, мазна тоа долу, стави лифт на корените, или да додадете тело.Идеален за сите типови коса.меѓународни Брод World Wide Нов Пакет 14-28 Ден се Продаваат од Страна на Најдобрите на Пазарот на 1 Ви се Заблагодарам Ви Благодарам.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата