.

.

Нова Рамнотежа Унисекс-Дете 519 V1 Работи За Чевли

Нова Рамнотежа Унисекс-Дете 519 V1 Работи За Чевли

DEN 906.48

Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Разноврсна и издржливи синтетички/mesh горниот.Лесни пена midsole за сите-ден се носат.Целосна гумени outsole за супериорен издржливост.Зацврсна влез цена нудење на Деца, деца-само перформанси 519 модел е комбинација на разноврсна горниот дел со лесни IMEVA алатка.Додека не се шие облоги и елегантни пети-надолу му оддадат почит на нашиот брендирање возење платформа дизајни, на stitched надолу совет и foxing шема, како и целосна гумени outsole одржување на трајност за сите-ден се носат.Нова Рамнотежа, е посветен да им помогне на спортистите да се постигне своите цели.Тоа е нивната мисија за повеќе од еден век.Тоа е зошто тие не се трошат пари на славна личност текст.Тие го потрошат за истражување и развој.Тоа е зошто тие не се дизајн на производи за да се вклопи сликата.Тие дизајн нив да се вклопуваат.Нова Рамнотежа е управувано да се направи најдобрите чевли за истата причина спортисти чипка нив : да се постигне најдоброто.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата