.

.

Vutec Stiletto Ѕид Проектор Екран 103In Diag 16:9 Ултра Тенка Рамка со Високи Перформанси Површината Анти-Браздата Филм за домашно Кино Кино Перформанси |САД Направија| Лесно се

Vutec Stiletto Ѕид Проектор Екран 103In Diag 16:9 Ултра Тенка Рамка со Високи Перформанси Површината Анти-Браздата

DEN 2104.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Vutec Stiletto Ултра Тенок 1 1/6 Inch Фиксна Рамка Проектор Екран 103inch Дијагонала 16 : 9 Гледање Област : 50 1/2 инчи H X 89 3/4 инчи W 4 Површина Options 1 1/16" Ултра Thion Рамка Направени Во САД Лесно Да се Инсталира.Браздата Слободни : Vutec Патентиран Tensioning Систем (VTS).Трајно tensioned, лесна-за-користење на проектор ѕид екран.Сликата на Elegante е чист и јасен и ќе се покаже слики во 4 K, 8 K Ултра HD или повисок, во зависност од проекторот е способност.Прилагодливи Тубуларна "Т" Рамка се Залага за преносливост на располагање.Екран Материјал : Видете подолу за Добивка и informationon сите 4 екрани површината опции, вклучувајќи accustic за soundbars зад екранот.На Stiletto е направен за пред проектори проектирање на екранот, и има голема широк слика видите.Лесно се Инсталира : На Stiletto е лесно да се инсталира и карактеристики ултра тенок 1/16inch Елоксирани Алуминиумски Рамка за минималистички изглед.На Stiletto Фиксна Ѕид Проектор Екран е идеална за Домашни Театри, Соби за непушачи, Забава и Игри Соби, како и Конференциски Сали, Обука Соби, Спортски Настани и многу повеќе.Поддршка : САД Флорида Производителот - 1-Година, Произведува Гаранција од страна на Vutec Корпорација на САД Флорида производителот од 1977 година и цел Живот Техничка Поддршка преку е-Маил или Телефонски Повик од страна на Vutec е Професионална Услуга Тим.САД го Направиле.Наградуваниот Stiletto Фиксна Рамка Ѕид Монтирани Проектор Екран Ултра Тенка Рамка на високо-перформанси проектор екран. * На Stiletto Фиксна Рамка Ѕид Монтирани Проектор Екран е идеална за Домашни Театри, Соби за непушачи, Забава и Игри Соби, како и Конференциски Сали, Обука Соби, Спортски Настани и многу повеќе. * На Stiletto е направен за пред проектори проектирање на екранот, и има голема широк слика видите. * Сликата на Stiletto е чист и јасен и ќе се покаже слики во 4 K, 8 K Ултра HD или повисок, во зависност од проекторот е способност.Произведува lifelike слики со совршена боја верност * На Stiletto е лесно да се инсталира и се карактеризира со многу тенок 1/16" Рамка на Работ, за речиси невидливи рамка. * Мала тежина и лесно да се соберат. * Ова е трајно tensioned, лесна-за-користење на проектор ѕид екран. * Ултра тенка рамка е наредено во црно, други бои. * Ѕид-монтирани или цел на прилагодливи Тубуларна "Т" Рамка се Залага за преносливост (се продава одделно). 4 Површина Options Screen Материјал : Brite White Microperf : единствена бела ткаенина која нуди светла, униформа слика без боја shift во секој агол на гледање. 1.3 Добие Stiletto е направен за пред проектори проектирање на екранот, и има голема широк слика видите.Екран Материјал : Grey Dove Micro Perf : Acoustically транспарентен (за звук барови) сивата површина, со максимална звук пренос за сите HD 1080p, 4 K и 8 K проекција технологии. 0.6 Добивка.На Stiletto е направен за пред проектори проектирање на екранот, и има голема широк слика видите.Екран Материјал : Brite White Нетранспарентно : Brite Бела Нетранспарентно карактеристики подобрена бела завршница додава дека мисловните светлината. 1.3 Добивка.На Stiletto е направен за пред проектори проектирање на екранот, и има голема широк слика видите.Екран Материјал : Grey Dove : светло сив екран кој работи добро за длабочина и јасност. 0.95 Добивка.На Stiletto е направен за пред пр.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата