.

.

Меморија Компанија Далас Ѕвезди Ајде да Одиме семафори

Меморија Компанија Далас Ѕвезди Ајде да Одиме семафори

DEN 1514.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина 16" високи по 6" широк.Доаѓа во тимот логоа и бои.Има ротирачки леќи, па тоа може да висат на ѕидот или биде ставен на маса или полица.Со гордост флеш вашиот тимски дух со овој NHL "Ајде да Одиме" светлина од Меморијата на Компанијата.16" светлината е дизајниран да изгледа како семафори, и трепка "Ајде," потоа "Go," проследено со тимот на логото.Тимот-обоени дискови може да се ротира, што го прави одличен за хоризонтална или вертикална екранот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата