.

.

IndianShelf рачно изработени 2 Парче Гроздобер Ѕид Куки за Палта Тиркизна Антички Грб Рек Керамички Ѕидни Куки Флорални Плочка Шапка Рек Крпа Куките

IndianShelf рачно изработени 2 Парче Гроздобер Ѕид Куки за Палта Тиркизна Антички Грб Рек Керамички Ѕидни Куки

DEN 1303.68

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Карактеристики : Нашата Завртка-во Ѕид Куки за Виси се Rustproof, Еднократно, Oilproof, Водоотпорен, Дебела и Долготрајни.Нема Остри Рабови На Аглите.Овие Гроздобер Шапка Закачалка се Безбедно да се Користи во Farmhouse, Дом, Канцеларија, Mudroom, Гаража, Продавница Соба, Купатило, Кујна, Спална соба и Entryway.Материјал : Керамички, Боја : Тиркизна.Висина : 7.5 Инчи Прибл.Ширина : 11.75 Инчи Прибл.Проекција : 2 Инчи Прибл.Пакет Содржина : 2 Парче Флорални Плочка Entryway Капа На Сопствениците.Употреба : Можете да ги Користите овие Тешки Ѕид Куки за Виси Облеката Да се Откажам Грб, Крпи, Шапка, Накит, Шамија, Прибор, Чанта, Копчиња, Чаши, Облека и Повеќе.Инсталација - Лесно Да Се Инсталира, Нема Посебна Помош Потребна.Примена : Нашата Декоративни Entryway Копче за Држачот за Ѕид се Погодни за Било каков Вид на Ѕид.Нега : Избришете со Мека Крпа или Ткиво.За Услуги На Клиентите И Гаранција Поврзани Со Прашања Ве Молиме Contact_Us- (Од Понеделник До Сабота Од 9-00 Сум Да 6-00 Часот).Цврсти и Издржливи - Шапка Закачалки за Ѕид е Изграден Здрав, што е Доволно да се Откажам Повеќе Работи во Исто Време.Подигнете го изгледот на вашиот ѕид со овие антички стил ѕид грб куки кои може да се користат за различни цели, а исто така обезбеди ретро вибрации за вашиот модерен простор.Дизајниран од страна на традиционалните техника за одржување на нивните својства во било каков вид на животната средина, овие ѕид куките се лесно да се инсталира без никаква помош.Дајте му на вашиот капи, капути, чадори и кеси постојан дом со овие рачно изработени куки направена од страна на квалификувани занаетчии на Индија.Голем ѕид кука да го држите грбот и капи е вреден влезот на секој дом.Нашите куките се цврсти доволно да се одржи тешки кеси или облека зад вратата и да ги преземат минимален простор.Инсталирате овие ѕид комунални куки во купатило да се задржи вашата крпи поздравниот слободни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата