.

.

Kadimendium Клипот Засилувач Притиснете Алатка, Челик Кочница Caliper Притиснете Алатка Погодно Висока Јачина Ratchet Проширувач 360-степен Замав за Автомобил Поправка

Kadimendium Клипот Засилувач Притиснете Алатка, Челик Кочница Caliper Притиснете Алатка Погодно Висока Јачина

DEN 1216.56

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Направени од високо‑квалитетен челик, издржлив и не е лесно да се деформира, има долг животен век.Помага да се подобри ефикасноста на работата, лесен за употреба и практично да ги користите за долго време, не е лесно да се замор.На ratchet клуч е лесен за употреба, на предната и задната се прилагодливи, и демонтажа е брзо.Плочи на површината на две спецификации се соодветни за кочница дебеломер на различни модели.Ергономски дизајнирана рачка засилен со заковки за удобно држење на.Функција : 1. Плочи на површината на две спецификации се соодветни за кочница дебеломер на различни модели.2. Помага да се подобри ефикасноста на работата, лесен за употреба и практично да ги користите за долго време, не е лесно да се замор.3. Направени од високо‑квалитетен челик, издржлив и не е лесно да се деформира, има долг животен век.4. Ергономски дизајнирана рачка засилен со заковки за удобно држење на.5. На ratchet клуч е лесен за употреба, на предната и задната се прилагодливи, и демонтажа е брзо.Спецификација : Предмет Тип : Кочница Caliper Клипот Spreader Material : Легури steel Use Опсег : Прибл. 40 ~ 75mm / 1.6 ~ 3in Size : Прибл. 190mm / 7.5in260mm / 10.2in55mm / 2.2in115mm / 4.5in178mm / 7in60mm / 2.4 во Пакет Листа : 1 x Кочница Caliper Клипот Spreader2 x Плочи .

Кон својствата

Item Type:
Brake Caliper Piston Spreader
Material:
Alloy steel
Use Range:
Approx. 40 ~ 75mm / 1.6 ~ 3in
Size:
Approx. 190mm / 7.5in
260mm / 10.2in :
55mm / 2.2in :
115mm / 4.5in :
178mm / 7in :
60mm / 2.4in :
Package List:
1 x Brake Caliper Piston Spreader2 x Plates   :
Најдобри предлози во категоријата