.

.

MEDOLONG Сина Светлина Блокатори Анти Замор Работи Nearsighted Очила-JS654(Ц1,анти-сина,175)

MEDOLONG Сина Светлина Блокатори Анти Замор Работи Nearsighted Очила-JS654(Ц1,анти-сина,175)

DEN 767.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Ацетат рамка.CR39 леќа.не-поларизирани.Леќа ширина : 48 милиметри.Рака : 144 милиметри.Ги ублажува визуелна замор и неудобност од долги периоди на веб сурфање, игри и работи под флуоресцентни светла со UV400 заштита и за намалување на отсјај.Се минимизира Дигитални замор на Очите предизвикани од штетната сина светлината емитирана од дигитални екрани.Кратковидна Очила со Анти Сино Светло Функција.Одлично за Пребарување, Играње Игри, Гледање ТЕЛЕВИЗИЈА или Работат под Флуоресцентно Осветлување.Совршен за повик за корисници кои сакаат двете око за заштита и модерен eyewear.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Добредојдовте на MEDOLONG ПРОДАВНИЦА.Ако вашите очи се посебни диоптрија, ве молиме да се купи прилагодено очила.Повеќе изборот на очила и професионални optician технологија направи да се чувствувате без грижи за прават бизнис со нас.MEDOLONG ПРОДАВНИЦА никогаш нема да ве изневери.Број на модел : JS654. Оддел : жените.Рамка материјал : ацетат.Димензија : рамка(131*44mm) леќа(48*40mm) мост(19mm) арм(144mm).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата