.

.

71BD36-01-1-AJN,се Префрлат Ротари SP10T 10 Flatted Вратило Лемење Повлечи 0.3 А 115VAC 30VDC Автомобилската (5 Предмети)

71BD36-01-1-AJN,се Префрлат Ротари SP10T 10 Flatted Вратило Лемење Повлечи 0.3 А 115VAC 30VDC Автомобилската

DEN 3243.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

EU Ro HS : во Согласност ECCN (САД) : УВО 99 Дел Статус : Активен HTS : 8536.50.90.20 Actuator Стил : Flatted Вратило Пол Фрли Конфигурација : SP10 T Аголот на фрлање (°) : 36 Број на Позиции : 10 Столбови на Палубата : 1 Број на Палуби : 1 Максимална Тековната Оценка (A) : [email protected] VAC Dielectric Сила : 500 VAC Минимум Изолација Отпор (MOhm) : Максимум 1000 Контакт Отпор (m Ohm) : 50 Електрични Живот (Циклуси) : 25000(Макс) Максимум Оперативни вртежен момент (Н. м) : 0.226 Actuator Дијаметар (mm) : 6.36 Actuator Должина (mm) : 9.53 Контакт Стил : Не-Shorting Запре Стил : Прилагодлив Печат : Нема Монтажа : Панел Планината Престанок Стил : Лемење Повлечи Терминал Должина (mm) : 0.8 Број на Терминали : 10 База Материјал : Diallyl|Месинг Тело Ориентација : Директно Тема Должина (mm) : 7.92 Тело Должина (mm) : 19.05 Тело Длабочина (mm) : 19.05 Производ Тежина (g) : 14 Производ Должина (mm) : 19.05 Производ Длабочина (mm) : 19.05 Производ Висина (mm) : 36.78.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата