.

.

Суичери Сет , Качулка и Sweatpants Сет, Неврзан Мода 2 Парче Sweatshirt за Момчиња и Девојчиња

Суичери Сет , Качулка и Sweatpants Сет, Неврзан Мода 2 Парче Sweatshirt за Момчиња и Девојчиња

DEN 1007.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Високо квалитетен материјал : sweatshirt направен од 100% полиестер.Ткаенината е многу мека, дише, удобно и може да се носи со самодоверба од страна на алергиски кожни пријатели.Тоа не се намали и лесно да се деформира, е многу издржлив и лесен да се грижи за.Карактеристики : Sweatshirt е дизајниран со pullover худ и маскирани кабелот.Хаубата може да го блокира ладно правец за вас и да ја доведе во топлина на вашиот главата и лицето кога сте надвор во студена зима.На предната страна на sweatshirt е дизајниран со кенгур џеб, кој е погоден за вас да се стави вашите раце да се задржи топло, и, исто така, погодно за вас да се носат и чување на мали нешта, како што се копчиња, мобилни телефони, итн.Sweatshirt Одговараат : Усвојување напредно 3 D сублимација боење технологија, кој е подобар квалитет и подобар во споредба со традиционалните технологија на печатење.Моделот е повеќе реалистични и јасни, не исчезнува, нема напукнување и не пилинг.Класичен и модерен дизајн моделот, секојдневен стил, лесно може да одговара на различни спортски чевли.Еластичен појас панталони се опремени со еластична drawstring дека може да се прилагоди за да ги направи да се вклопи во вашиот половината за повеќе сакаат да ја носат.Повод : Ова sweatshirt е идеален за дома и секојдневен стил, и е исто така одлична за парови, сестри и браќа.Тоа е совршен за секојдневна облека, работата, училиштето, семејството вечери, партии, патување, одмор, активности на отворено, итн.Неутрален секојдневен стил и модерен изглед се направи повеќе привлечна.Големина : Ние нудиме различни големини, погоден за 6-16 години, можете да изберете големина што најдобро ви одговара.Супер удобно sweatshirt сет со унисекс стил на дизајн за момчиња и девојчиња.Тоа е основен сет на облека во вашиот плакар и одличен подарок за вашето семејство и пријатели.Sweatshirt материјал : 100% полиестер Шема : 3 D технологија на печатење Карактеристики : мека, удобно, дише Стил : случајни, модерен, повеќенаменски, редовни Ракав должина : долги ракави Панталона должина : долги панталони Погоден за сезона : пролет, есен, зима Повод : Погодна за секојдневно носење, дома носат, излети, партии, вежба, кондиција, итн.Грижа инструкции : машина перат или рака мие, не bleachable или ironable.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата