.

.

SDFOOWESD Бременоста Тело Перница у Облик на Тело Перница U-Форма со Полно Тело, Перница и Додаток за Поддршка,со Патент Отстранлив Капак,за Грбот,Колковите,Нозе,Стомак ?

SDFOOWESD Бременоста Тело Перница у Облик на Тело Перница U-Форма со Полно Тело, Перница и Додаток за Поддршка,со

DEN 681.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Оваа породилно перница мерки 145cm долго, 76cm широк, и 20cm висока, правејќи го овој идеален contoured поддршка перница за грбот, стомакот, нозете, вратот..сите во еден!.УДОБНО НОЌНО СПИЕЊЕ : бременост перница карактеристики на монтажни продолжување дека може да се користи како свој полно тело, перница, или прикачени на телото перница за дополнителни грбот или стомакот поддршка, правејќи го овој одличен перница за бремени жени и само за некој друг!.МУЛТИ-ЦЕЛ&РАЗНОВРСНА : Нашата У облик на тело перница помага поддршка на грбот, колковите, колената, вратот и главата да помогнат да се олесни непријатност поврзани со бременоста, ишијас, фибромијалгија, појава на рефлукс, и повеќе.ПРЕМИЈАТА И БОГАТА ПОПОЛНУВАЊЕ МАТЕРИЈАЛ : полно тело, породилно перница е Полиестер памук додатен, мека и без мирис, лесна за прилагодување и без бучава, обезбедување на удобност за страна спиење и одржување на fluffiness.КЛИЕНТИТЕ ГАРАНЦИЈА : ако имате било какви прашања во врска со нашиот У облик на перница, ве молиме да бидат слободни да контакт.Вашето задоволство отсекогаш бил нашиот најголем желби.кој се одвојува средства за чистење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата